PřihlásitNová registrace
V košíku máte 0 ks/0 Kč

Tel.: +420 702 431 598

e-mail: info@piercing.cz

Akce a soutěže

Akce a soutěže

Podmínky soutěže probíhající na facebooku, pomocí google formulaře

1. Pořadatel soutěže

Tomáš Štastný , Lutonina 52 , 763 12 Vizovice , IČO: 01260707

2. Trvání soutěže

Sotěž bude probíhat od 1.3. do 31.3. 2015

3. Účastník soutěže

Účastníkem soutěže může být každá fyzická osoba starší 18ti let s trvalým bydlištěm v CR nebo SK.

4. Podmínky soutěže , pravidla a předání výhry

Účastník soutěže se stává ten, který vyplní všechny potřebné údaje v soutěžním formuláři a dá odeslat. Každý účastník může formulář odeslat pouze 1x v případě, že odešle víckrát ostatní budou vymazány a bude se počítat pouze první. Vyhraje 20 lidí, kteří správně odpoví na naše otázky, výběr výherců bude probíhat náhodně pomocí programu. Výherci budou kontaktování nejpozději do 7.4.2015 na uvedený email i telefon a platnost poukazu bude platit do 20.4.2015 poté propadá celý poukaz pořadateli. Cena jednoho poukazu je 500kč. Objednané zboží bude posláno výhradně českou poštou balíkem do ruky. V případě, že odešleme zboží a nebude vyzvednuto a vrátí se zpět nebudeme již zboží znovu posílat a propadá pořadeli soutěže.

5. Zpracování osobních údajů

Účastník bere na vědomí, že pořadatel zpracovává osobní údaje účastníka soutěže, tj. jméno, příjmení, telefon a e-mailovou adresu. Zpracování osobních údajů účastníků je prováděno v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, ve znění pozdějších předpisů. Účastí ve hře vyjadřuje účastník soutěže souhlas s tím, aby jeho jméno bylo zveřejněno v seznamu výherců, a dále s tím, aby pořadatel zpracovával jeho osobní údaje v rozsahu uvedeném v registraci, zejména pak e-mailový kontakt a telefoní kontakt, pro marketingové účely (tj. nabízení produktů a služeb) pořadatele v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb., jakož i pro zasílání obchodních sdělení prostřednictvím elektronických prostředků dle zákona č. 480/2004 Sb.

Jestliže účastník zjistí nebo se bude domnívat, že pořadatel provádí zpracování osobních údajů, které jsou v rozporu se zákonem, zejména budou-li osobní údaje nepřesné s ohledem na účel jejich zpracování, může požádat pořadatele o vysvětlení a požádat, aby pořadatel odstranil takto vzniklý stav. Zejména se může jednat o blokování, provedení opravy, doplnění nebo likvidaci osobních údajů. Bude-li žádost účastníka shledána jako oprávněná, pořadatel neprodleně odstraní tento vzniklý stav. Nevyhoví-li pořadatel této žádosti, má účastník právo obrátit se s podnětem na Úřad pro ochranu osobních údajů. Na tento úřad se však může účastník obrátit přímo.

5. Doplňující informace

Organizátor soutěže nezodpovídá za ztrátu nebo poškození nebo nedoručení výher během poštovní přepravy. Organizátor soutěže taktéž neodpovídá za nedoručení soutěžních zásilek či za jakékoli technické problémy spojené se zasláním emailových zpráv. Organizátor si vyhrazuje právo kdykoli změnit podmínky soutěže, stejně tak jako výhry, soutěž odložit, přerušit či soutěž bez náhrady zrušit v době celého trvání soutěže, přičemž soutěžící nemá nárok na náhradu nákladů vynaložených na účast v soutěži.

 

Seznam výherců  :

Dne 5.4.2015 bude zde na téhle stránce zveřejněn seznam výherců.