BRNĚNSKÁ PRODEJNA JE AKTUÁLNĚ UZAVŘENÁ Z DŮVODU PROBÍHAJÍCÍCH STAVEBNÍCH ÚPRAV STUDIA. VÍCE INFORMACÍ NAJDETE ZDE

Dokonalý pár: Tunely a náušnice společně vypadají božsky, přesvědčte se!

Tak jako módní a kosmetické odvětví stále přichází s novinkami a žhavými trendy, ani piercing nezůstává pozadu. Co nesmí uniknout vaší pozornosti jsou úžasné a dokonale nevšední, elegantní náušnice do tunelů. Stanou se vaší novou závislostí? To zjistíte v tomto článku s galerií plnou inspirace!

Nevzdávejte se kvůli tunelu výrazných náušnic

Podobně jako u tetování se i o piercingu říká, že je návykový. Jakmile vám jednou zdobí kůži, už ho nechcete dát pryč - naopak se často rozhodnete nějaký další do sbírky přidat. Na rozdíl od tetování je ovšem možné šperky v uchu, nose, jazyku, pupíku nebo i kdekoliv jinde  na těle čas od času měnit. A to neplatí jen pro nosovky, kroužky a labrety, ale i pro plugy a tunely.

Jenže co dělat, když jste si milimetr po milimetru roztáhli ucho do požadované šířky, ozdobili ho cool tunelem a teď se steskem koukáte po třpytivých a výrazných náušnicích? Vždyť by se vám tak hodily třeba na společenskou událost nebo k novému kousku oblečení. Nejste první ani poslední, kdo se s tímto setkal a naštěstí se jich vzdávat nemusíte!  Sáhněte po úžasných náušnicích do tunelů značky Wildcat, které si vás svým vzhledem jednoduše získají.

První tunel, Pán prstenů a kočka divoká

Pokud se o piercing už chvíli zajímáte, je velmi pravděpodobné, že jste se se značkou Wildcat a jejími šperky setkali.

Firma byla založena už v roce 1989 v Anglii, kdy ještě piercing nebo tetování nebylo ani zdaleka tolik přijímáno společností, jako je tomu dnes. To zakladatele ovšem neodradilo, zaměřili se na kvalitu a inovativní přístup k piercingu a o rok později, v roce 1990, byli dle svých slov první, kdo představil světu moderní tunely do uší tak, jak je známe nyní.

Zájem o ně byl obrovský a značka rychle získávala na známosti a popularitě. O osm let později byla výroba piercingu přesunuta do Německa, což díky technologickým vymoženostem umožnilo značce přinášet na trh šperky v opravdu špičkové kvalitě. 

Wildcat vyrábí své šperky primárně z vysoce kvalitní chirurgické oceli a titanu. Je držitelem certifikátu ISO 9001, a tak v jejich špercích nenajdete stopy niklu ani jiných škodlivých kovů – tedy kvalita, na kterou se můžete spolehnout.

Zajímavost pro milovníky žánru fantasy:

Značka Wildcat se na svém oficiálním webu navíc chlubí, že s přelomem nového tisíciletí se stali oficiálními výrobci šperků pro film Pán prstenů, včetně slavného Prstenu moci. Zda tomu opravdu tak bylo, se nám dohledat nepodařilo, ale věříme, že i přesto se stanou šperky Wildcat vašimi novými „milášky“. 

A možná vám vrtá hlavou, proč právě název „Wildcat“? Že by proto, že z vás udělá nošení piercingu divokou šelmu? Kdepak, snad leda byste sami chtěli. Jeden ze zakladatelů značky k názvu přišel poměrně náhodou, když v televizi sledovat dokument o kočkách divokých. Ten ho nadchl a zalíbil se mu natolik, až se druh šelmy otiskl i v názvu značky.  

Komu budou Wildcat slušet?

Pokud se vám velké zdobené kruhy líbí, ale tunely nemáte, pak nevěšte hlavu. Náušnice provléknete i klasickou dírkou v uchu. V kombinaci s tunely ovšem dokáží dělat tu správnou parádu a vyjímat se budou, ať už je budete chtít vytáhnout na focení, speciální akce a události, do školy, na rande nebo si je vezmete jen tak „na doma“.

I přes své výrazné rozměry nepůsobí náušnice Wildcat nijak těžkopádně nebo nevhodně. Za to děkují promyšleným a netradičním designům, ale i příjemným barvám. V e-shopu najdete čtyři nejčastější barevné varianty – zlaté, rosegold, stříbrné a černé. Pokud vás láká „vybočit z řady”, můžete náušnice navíc kombinovat a na každém uchu mít jinou. Zvolte ty, které mají stejný tvar, barvu i velikost ale jiný design, například ocelové kruhové náušnice Black Cathedral a k nim podobné Gothic Cathedral budou vypadat úžasně.

Experimentujte, zkoušejte, střídejte – je to na vás. Jediná jistota je, vždy budete vypadat neodolatelně. O tom se už ale musíte přesvědčit sami, tak na co čekáte? 
tlacitko

 

 
Zdroje:

https://www.wildcat.eu

https://www.facebook.com/wildcatofficial

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení