Vyzvednutí v Piercingboxu Brno

VYZVEDNUTÍ V PIERCINGBOXU

Máme pro Vás novinku!

Nově si můžete vyzvednou své objednávky nejen menších (piercingy, tunely a další šperky), ale i větších rozměrů (barvy na vlasy, větší počet kanyl, piercingové kleště) bezkontaktně a kdykoliv - 24/7 a to v našich Piercingboxech v Brně. Do boxů se aktuálně nevlezou kužely na měření velikosti prstenů, polštáře, šuplery a čepice.

Co to je?

Piercingboxy jsou bezpečnostní schránky, které jsou umístěné naproti vchodovým dveřím do naší prodejny, na ulici Lidická 4 v Brně a jsou označeny čísly.

A jak to probíhá?

    1. Při nákupu na eshopu si vyberete jako dopravu Piercingbox. Pro tuto možnost vyzvednutí je nutná platba předem a to buď převodem, nebo některou z online metod.
    2. Jakmile bude objednávka nachystána a umístěna do Piercingboxu, pošleme Vám sms s upozorněním a email spolu s pokyny, jak si svou objednávku vyzvednout. V pokynech budete mít číslo schránky a tajný číselný kód pro odemknutí schránky.
    3. Po dobu 3 kalendářních dnů (po-ne), je objednávka umístěna v Piercingboxu. Můžete přijít v jakoukoliv denní či noční dobu, abyste si svou objednávku vyzvedli. Pokud si nestihnete během těchto 3 dnů objednávku vyzvednout, přesuneme Vám ji na vyzvednutí na prodejně v běžné otevírací době, aby neblokovala box příliš dlouho. Vše je také o domluvě.
    4. Vyzvednutí objednávky v Piercingboxu je jednoduché. Zadejte číselný kód a zmáčkněte # (mřížka). Po zablikání zeleného světýlka pootočte kolečkem na levé straně dvířek. Vyjměte svoji objednávku. Po vyjmutí objednávky zavřete dvířka a znovu pootočte kolečkem zpět. Zkontrolujte tahem dvířek k sobě, zda jsou dvířka opravdu zavřená.
    5. Hotovo! Následující pracovní den Vám pošleme daňový doklad na email zadaný v objednávce.

 Aktuálně je pro vás k dispozici 12 boxů!

 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení