KAMENNÁ PRODEJNA JE NYNÍ V REKONSTRUKCI. OTEVŘENO PRO VÁS BUDE OD 19.5. NA NOVÉ ADRESE LIDICKÁ 4. VÝDEJ ZÁSILEK JE MOŽNÝ PŘES PIERCINGBOX U PRODEJNY.

Vyzvednutí v Piercingboxu Brno

Máme pro Vás novinku!

Nově si můžete vyzvednou své objednávky menších rozměrů jako je piercing, tunely nebo jiné šperky nejen bezkontaktně, ale také kdykoliv - 24/7 a to v našich Piercingboxech v Brně. Do boxů se aktuálně nevlezou rozměrnější věci jako jsou trička, tašky či piercingové kleště.

Co to je?

Piercingboxy jsou bezpečnostní schránky, které jsou umístěné při vchodu na naši prodejnu, na Veveří 54 v Brně.

A jak to probíhá?

  1. Při nákupu na eshopu si vyberete jako dopravu Piercingbox. Pro tuto možnost vyzvednutí je nutná platba předem a to buď převodem, nebo některou z online metod.
  2. Jakmile bude objednávka nachystána a umístěna do Piercingboxu, pošleme Vám sms s upozorněním a email spolu s pokyny, jak si svou objendávku vyzvednout. V pokynech budete mít číslo schránky a tajný číselný kód pro odemknutí schránky.
  3. Během 3 dnů, po kterých je objendávka v Piercingboxu, můžete přijít v jakoukoliv denní či noční dobu, abyste si svou objednávku vyzvedli. Pokud si nestihnete během těchto 3 dnů objednávku vyzvendout, přesuneme Vám ji na vyzvednutí na prodejně v běžné otevírací době, aby neblokovala box příliš dlouho. Vše je také o domluvě.
  4. Při vyzvednutí zadáte u schránky s Vaší objednávkou 4 místný číselný kód, otevřete si schránku, vezmete si svou objednávku a opět schránku zavřete. Číselník poté pootočíte do náhodné pozice čísel, aby byla opět zamknutá.
  5. Hotovo! Následující pracovní den Vám pošleme daňový doklad na email zadaný v objednávce.

Aktuálně je pro vás k dispozici 12 boxů!

Novinka- vyzvednutí v piercingboxu (1)