Páska na roztahování - černá

Kód: BPC
29 Kč / ks
Skladem (> 2 ks)

Detailní informace

Detailní popis produktu

Bondage páska je ideální pomocník k roztahování uší bez použití roztahováků a hodí se jak pro malé velikosti, tak zejména pro velikosti nad 25mm, kde roztahováky nejsou dostupné.

Cena je za 5cm široký a 15cm dlouhý pruh (pásku si můžete rozdělit na 2-3 užší proužky)

Toto množství vystačí na zvětšení o cca 2mm (záleží na aktuální velikosti). Pásku lze použít opakovaně!

Složení: 100% PVC

 

Bondage páska se běžně používá při erotických hrách, hlavně pro její vlastnosti:

lepí pouze sama k sobě

je velice tenká oproti elektrikářské pásce, která k roztahování není určená - lepší možnost kontroly přidané velikosti

neobsahuje lepidlo, takže se z ní neuvolňují nebezpečné látky

 

Návod na roztahování s bondage páskou:

K roztahování budete potřebovat tunel nebo plug ideálně BEZ OKRAJŮ - rovný typ. Pásku si rozdělte na 3 užší proužky - dle potřeby. Tunel nebo plug omotáte malým množstvím pásky - cca o 0,5 až 1mm a  tunel dáte zpět do ucha. Jakmile se ucho přizpůsobí velikosti, můžete o pár dnů později tunel opět vyjmout a opět namotat další vrstvu pásky. Takto postupujte až do vysněné velikosti.

Pamatujte, uši Vám nikam neutečou :) Roztahujte pomalu a s rozvahou. Díky metodě s bondage páskou můžete bezbolestně dosáhnout dobrých výsledků bez zranění způsobených neuváženým roztahováním o několik milimetrů naráz

Doplňkové parametry

Kategorie: Pásky na roztahování
Barva: Černá
Materiál: PVC
Tvar roztahováku: Páska
Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
V Avatar autora dotaz 8.2.2021 19:27
Dobrý den, lze tuto pásku použít i k oblepení měkkému silikonového tunelu (20mm) nebo je potřeba mít tunel z pevnějšího materiálu? Děkuji:) V.
Odpovědět
P Avatar autora dotaz 8.2.2021 19:33
Dobrý den, na silikonovém tunelu držet nebude, doporučujeme ocelový nebo akrylátový tunel a to buďto rovného tvaru nebo se zvýšeným okrajem - na šroubovacích to také nebude moc funkční kvůli závitům.
5
0x
4
0x
3
0x
2
0x
1
1x
Nevyplňujte toto pole:
1
JR Avatar autora | 20.1.2021
Nevím, jestli jsem měla jenom "štěstí" na vadný kus, ale můj kousek pásky se prostě sám k sobě nelepí. Tím pádem se na roztahováku nebo tunelu odlepuje, nedrží a nevypadá to vůbec hezky... Takže naprosto nepoužitelná věc, bohužel.
P Avatar autora Piercing.cz (Administrátor) 20.1.2021
Dobrý den, mrzí nás, že páska nefunguje podle představ, z osobní zkušenosti se nám osvědčila až u velikostí 5 mm a více, u těch menších to může být na namotání obtížnější, jelikož opravdu nelepí jako běžná páska s naneseným lepidlem. Na email vám posílám poukaz na nákup jiného zboží podle vašeho výběru, které snad poslouží lépe :)