Piercingová svíčka s piercingem do pupíku - Pine trees

Kód: 91832
Sleva Poslední možnost nákupu
Značka: Piercing.cz
690 Kč / ks
Skladem (2 ks)
Možnosti doručení

Detailní informace

Detailní popis produktu

Naše první vlastní kolekce piercingových svíček!

Piercingová svíčka Pine Trees je nádherná vonná svíčka ve skle s přírodním zdobením květinami a bobulemi, která navíc ukrývá vysoce kvalitní šperk z titanu!
Ideální dárek pro milovníky piercingu nebo svíček. Fantastický dárek pro milovníky obojího!

Pine Trees je autentická vůně borového lesa, jehličí, přírody a čerstvého vzduchu. Vůně je lesní, zemitá, dřevitá, jemná.
Svíčka 
dozdobená kuličky jalovce, kořenem kozince a tymiánem.

K výrobě byl použit 100% esenciální olej a geneticky nemodifikovaný sójový vosk bez příměsí. Svíčka tak nevylučuje žádné škodlivé látky. Vůně i její intenzita se může lišit od syntetických svíček. Je 100% veganská a je ručně vyrobená v České Republice.

Šperky ukryté ve svíčce jsou vyrobené z titanu implantační kvality.

 

Vyberte si druh piercingu, který chcete ve své piercingové svíčce najít. 

Velikosti piercingu:  piercing do pupíku 1,6 mm x 10 mm  + koncovky 5 & 8 mm

Velikost svíčky: 200 ml

Vzhled ani barvu piercingu si bohužel nemůžete vybrat. Pouze druh šperku podle umístění, zbytek už je překvapení.
Ručíme vám ovšem za to, že jsme do svíček vybírali opravdu krásné a kvalitní kousky, které bychom si vybrali i my sami.

Fotografie u produktů jsou pouze ilustrační - každá svíčka je unikátní, ručně dělaná a její povrchová dekorace se vzhledově může lehce lišit. Lehce se může lišit i hladina vosku. Povrch vosku nemusí být vždy dokonale hladký.

 

Složení a použití

Použití: Při každém zapálení svíčku nechte rozhořet až k okrajům (povrch vosku bude zcela roztopený), předejdete tak tzv. "tunelu". Bylinky a přírodniny se můžou během hoření vznítit, je proto důležité dodržovat bezpečnostní pokyny a nenechávat svíčku bez dozoru. Knot před každým zapálením zastřihněte na délku cca 5mm. Zajistíte tak správné hoření.

Vyndání šperku: Svíčku uhaste jakmile se plamen blíží dnu nádoby (cca 2cm). Šperk je umístěn na dně svíčky a lze ho vytáhnout po roztopení vosku. Doporučujeme  vytáhnutí pomocí pinzety či kleštiček. Šperk před použitím opláchtěte antibakteriálním mýdlem, či ošetřete bezbarvou dezinfekcí bez alkoholu.

Upozornění: Svíčky nikdy nenechávejte hořet bez dozoru. Hořící svíčku umístěte mimo dosah domácích zvířat a dětí. Hořící svíčku nenechávejte na, nebo v blízkosti předmětů, které se mohou snadno vznítit. Při hoření se svíčkou nemanipulujte a nedotýkejte se sklenice - je rozpálená. 

SloženíGlycine Soja (Soybean) Wax, Pinus sylvestris oil, Juniperus Communis (Juniper Berry) Fruit, Astragalus membranaceus root, Thymus Vulgaris (Thyme) Leaf

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: