KAMENNÁ PRODEJNA JE Z DŮVODU NAŘÍZENÍ VLÁDY UZAVŘENA OD 27.12. AŽ DO ODVOLÁNÍ. VÝDEJ ZÁSILEK JE MOŽNÝ PŘES PIERCINGBOX U PRODEJNY.

Piercingová svíčka Višeň - Piercingová činka

Kód: PCY07D
Novinka
Značka: Wildcat
579 Kč / ks
Skladem (1 ks)

Detailní informace

Detailní popis produktu

Piercingová svíčka Wildcat by Yasemin

Piercingová svíčka „Black cherry“ je nádherná vonná svíčka ve skle, která navíc ukrývá vysoce kvalitní šperk od značky Wildcat! Ideální dárek pro milovníky piercingu nebo svíček. Fantastický dárek pro milovníky obojího!

Svíčka má bavlněný knot, je 100% veganská a je vyrobená ze sójového vosku. Šperky ukryté ve svíčce jsou od německé značky Wildcat.
V Německu jsou svíčky i vyráběny a to piercerkou Yasemin, která kvůli své nemoci již přišla o několik prstů a nemůže se tak dále věnovat této kariéře.
Svíčka tak potěší nejen úžasnou vůní, kvalitním šperkem a krásným vzhledem, ale i podporou podnikání Yasemin.

Vyberte si druh piercingu, který chcete ve své piercingové svíčce najít. Máte na výběr mezi piercingem do nosu, piercingem do pupku, činkou se dvěma kuličkami, labretou nebo kroužkem (clicker nebo podkova).

Velikosti piercingů:  
Nos: 1,0 mm 
Pupík: 1,6 mm v různých délkách a provedeních (mezi 6 mm a 10 mm)
Činka s kuličkami: 1,6 x 14 mm + 2x 5 mm kuličky 
Labreta s kuličkou: 1,2 x 8 mm + 3 mm kulička
Kroužek: 1,2 x 8,0 mm (u podkovy s ​​kuličkami 2x 3 mm) 

Velikost svíčky: cca 120g bez hmotnosti skla

Vzhled ani barvu piercingu si bohužel nemůžete vybrat. Pouze druh šperku podle umístění, zbytek už je překvapení - ani my nevíme, jaký šperk se ve které svíčce ukrývá. Ukázku "vylovení" a nalezeného šperku si můžete prohlédnout na druhé fotce :)

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Německý výrobce a distributor vysoce kvalitních šperků z titanu a oceli, držitel certifikátu ISO 9001. Všechny šperky značky Wildcat jsou bez obsahu niklu.

Značka je uznávaným symbolem kvality pro všechny profesionály v oboru piercingu i pro lidi hledající kvalitu za přijatelnou cenu.