Piercingové studio Piercing.cz v Brně

Chcete si nechat udělat piercing? V Brně můžete navštívit náš salon, kde se vám bude věnovat náš piercer Honza alias Gofy.
Salon je nově součástí naší prodejny na Lidické 4 v Brně a tak máte vše potřebné pohromadě.

K piercingu přistupujeme zodpovědně a s plně profesionálním servisem.

Samozřejmostí je u nás konzultace, poučení před samotným vpichem i dostatečné poučení o následné péči. Cena aplikace je vždy včetně vhodného šperku a jeho následného zkrácení či výměny za konečnou velikost.

Pro čerstvý vpich používáme titan třídy ASTM F-136, který vám v případě zájmu můžeme anodizovat (zbarvit za pomocí elektřiny) do mnoha odstínů bez ovlivnění jeho chemických a mechanických vlastností.

Poradíme si i s méně tradičními piercingy, intimním piercingem a microdermal piercingem.

Piercing ani náušnice u nás nenastřelujeme. Důvody vám rádi vysvětlíme přímo ve studiu, nebo si můžete přečíst náš článek na blogu.

Z důvodu možnosti věnovat každému zákazníkovi dostatek péče i času se na aplikaci piercingu objednejte předem - pouze tak lze předejít tomu, že se dostavíte v čase, který už bude vyhrazený předem objednanému zákazníkovi a náš piercer se vám nebude moci věnovat.

Ceník piercingu:

  • Piercing ušního lalůčku včetně šperku 550 Kč
  • Píchání uší miminkům a dětem 1300 obě uši včetně šperků (umíme i bezbolestně, s lokálním anestetikem v masti)
  • Klasický piercing včetně šperku 800 Kč
  • Microdermal piercing  900 Kč
  • Surface piercing 1400 Kč
  • Následná výměna šperku za kratší je zdarma
  • Piercing s vlastním přineseným šperkem není možný – piercer má u sebe vždy vhodný šperk, který má předem vysterilizovaný.
  • Šperky z neověřených zdrojů nepoužíváme.
    Děkujeme za pochopení.

 

Galerie posledních piercingů

Časté dotazy:

Chtěl/a bych 2 piercingy současně, mám si rezervovat jeden nebo dva termíny/časová okna?
Rezervace vám bude stačit pouze jedna, ale napište nám tuto informaci do poznámky, abychom si na vás mohli udělat o něco delší časové okno.

Ještě mi nebylo 18 let - můžu si nechat udělat piercing?
Ano, je to možné, ale pouze se souhlasem rodiče - zákonného zástupce. Rodiče můžete vzít buďto přímo do studia, nebo je potřeba přinést vyplněný a podepsaný souhlas s provedením piercingu. Formulář si můžete stáhnout zde: Souhlas s piercingem u nezletilého.

Můžu si s sebou vzít doprovod?
Při aktuálních opatřeních to není možné, je nařízené poskytování služeb v režimu 1:1. Jedinou výjimkou jsou zákonní zástupci se svými dětmi. Mimo opatření proti šíření COVID-19 je možné si s sebou vzít maximálně 2 osoby - více osob najendou není možné ve studiu bezpečně usadit, aby nenarušili hygienu salonu či bezpečnost při práci piercera. 

 

Objednejte se k nám na piercing 

 Pro objednání se na piercing použijte online formulář nebo následující kontakty: 

Email: studio@piercing.cz
Telefon na piercera Honzu: +420 739 626 794

 

Kde nás najdete