Piercingové studio Piercing.cz v Brně

Chcete si nechat udělat piercing? V Brně můžete navštívit náš salon, kde se vám bude věnovat náš piercer Honza alias Gofy.
Salon je nově součástí naší prodejny na Lidické 4 v Brně a tak máte vše potřebné pohromadě.

K piercingu přistupujeme zodpovědně a s plně profesionálním servisem.

Samozřejmostí je u nás konzultace, poučení před samotným vpichem i dostatečné poučení o následné péči. Cena aplikace je vždy včetně vhodného šperku a jeho následného zkrácení či výměny za konečnou velikost.

Pro čerstvý vpich používáme titan třídy ASTM F-136, který vám v případě zájmu můžeme anodizovat (zbarvit za pomocí elektřiny) do mnoha odstínů bez ovlivnění jeho chemických a mechanických vlastností.

Kromě základních titanových šperků s vnitřním zavitem, které jsou v ceně piercingu, si u nás můžete vybrat i z nabídky zdobených šperků a luxusních koncovek z titanu, 14 kt či 18 kt zlata.

Poradíme si i s méně tradičními piercingy, intimním piercingem a microdermal piercingem.

Piercing ani náušnice u nás nenastřelujeme, veškerý piercing provádíme sterilní piercingovou jehlou. Důvody vám rádi vysvětlíme přímo ve studiu, nebo si můžete přečíst náš článek na blogu.

Z důvodu možnosti věnovat každému zákazníkovi dostatek péče i času se na aplikaci piercingu objednejte předem - pouze tak lze předejít tomu, že se dostavíte v čase, který už bude vyhrazený předem objednanému zákazníkovi a náš piercer se vám nebude moci věnovat.

Ceník piercingu:

  • Piercing ušního lalůčku včetně základního šperku 550 Kč
  • Píchání uší miminkům a dětem 1500 Kč obě uši včetně šperků (umíme i bezbolestně, s lokálním anestetikem v masti)
  • Klasický piercing včetně základního šperku 800 Kč
  • Microdermal piercing  (pouze 18+) 1000 Kč
  • Surface piercing 1400 Kč
  • Piercing s vlastním přineseným šperkem není možný – šperky z neznámých zdrojů, kde nemůžeme ručit za kvalitu, nepoužíváme. 

Galerie posledních piercingů

Časté dotazy:

Chtěl/a bych 2 piercingy současně, mám si rezervovat jeden nebo dva termíny/časová okna?
Rezervace vám bude stačit pouze jedna, ale napište nám tuto informaci do poznámky, abychom si na vás mohli udělat o něco delší časové okno.

Ještě mi nebylo 18 let - můžu si nechat udělat piercing?
Ano, je to možné, ale pouze se souhlasem rodiče - zákonného zástupce. Rodiče můžete vzít buďto přímo do studia, nebo je potřeba přinést vyplněný a podepsaný souhlas s provedením piercingu.
Piercing bradavek, intimní piercing, bridge a cheek piercing provádíme pouze 18+
Formulář si můžete stáhnout zde: Souhlas s piercingem u nezletilého.

Můžu si s sebou vzít doprovod?
Zvažte, prosím, zda je to pro vás opravdu nezbytné. Mimo opatření proti šíření COVID-19 je možné si s sebou vzít maximálně 1 osobu - více osob najednou není možné ve studiu bezpečně usadit, aby nenarušili hygienu salonu či bezpečnost při práci piercera. Výjimkou jsou zákonní zástupci svých dětí.

 

Objednejte se k nám na piercing 

Na piercing choďte bez doprovodu (netýká se zákonných zástupců pro nezletilé) a na přesný čas - kapacita prodejny je limitovaná počtem zákazníků a nemáme oddělenou čekárnu pro doprovod.

Pro objednání se na piercing použijte online formulář nebo následující kontakty: 

Email: studio@piercing.cz
Telefon na piercera Honzu: +420 739 626 794 (Po - Pá: 9 - 20, během návštěvy klienta není možné zvedat telefon, ozve se později)
V případě potíží a potřeby delšího šperku se, prosím, rovnou objednejte na první pomoc s piercingem.  

Pro objednání z mobilního telefonu doporučujeme zobrazení formuláře pomocí červeného tlačítka Rezervovat termín. Formulář vložený na stránce není optimalizovaný pro mobilní zobrazení.

 

 

 

Kde nás najdete 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení