KAMENNÁ PRODEJNA JE Z DŮVODU NAŘÍZENÍ VLÁDY UZAVŘENA OD 27.12. AŽ DO ODVOLÁNÍ. VÝDEJ ZÁSILEK JE MOŽNÝ PŘES PIERCINGBOX U PRODEJNY.

Novinky

30 dnů na vrácení zboží

14 dní je zákonná lhůta na vrácení zboží dle občanského zákoníku. 
My tuto lhůtu prodlužujeme na 30 dní!

Nezapomínejte, že při vracení zboží v běžné i prodloužené lhůtě platí následující pravidlo:

  • zboží vracejte v původním hygienickém obalu, bez porušené pečeti

Výjimky, kdy nelze odstoupit od uzavřené smlouvy jsou vymezeny v ustanovení § 1837 občanského zákoníku. Písm. g) uvedeného ustanoven stanoví, že nelze odstoupit od smlouvy o dodávce zboží v uzavřeném obalu, které spotřebitel z obalu vyňal a z hygienických důvodů jej není možné vrátit.


Co je hygienická pečeť?

Je to záruka všem našim zákazníkům, že jsou veškeré naše šperky nové a nikdo je před nimi nenosil, ani nezkoušel ve svém piercingu a nemohlo tak dojít ke kontaminaci šperků krví nebo jinými tělními tekutinami, které by mohlo představovat hrozbu přenosu nemocí.

Pokud dojde k porušení této pečeti, nemůžeme to našim zákazníkům už zaručit a zboží již nelze z hygienických důvodů dále nabízet.

Nemusíte se bát, že byste si šperk nemohli i tak dobře prohlédnout. Hygienická pečeť  je na dokonale průhledném celofánovém sáčku malá a umístěna v jeho horní části tak, aby byl šperk stále naprosto viditelný. Pokud byste po vybalení zjistili, že je se šperkem něco špatně a rozbil se vám, máte samozřejmě stále právo zboží reklamovat jako obvykle.

119114841_2822943514592841_6351441189320219477_n

Procesem vrácení zboží a reklamace vás snadno provedeme na TÉTO STRÁNCE.

 

Vyzvednutí v Piercingboxu Brno

Máme pro Vás novinku!

Nově si můžete vyzvednou své objednávky menších rozměrů jako je piercing, tunely nebo jiné šperky nejen bezkontaktně, ale také kdykoliv - 24/7 a to v našich Piercingboxech v Brně. Do boxů se aktuálně nevlezou rozměrnější věci jako jsou trička, tašky či piercingové kleště.

Co to je?

Piercingboxy jsou bezpečnostní schránky, které jsou umístěné při vchodu na naši prodejnu, na Veveří 54 v Brně.

A jak to probíhá?

  1. Při nákupu na eshopu si vyberete jako dopravu Piercingbox. Pro tuto možnost vyzvednutí je nutná platba předem a to buď převodem, nebo některou z online metod.
  2. Jakmile bude objednávka nachystána a umístěna do Piercingboxu, pošleme Vám sms s upozorněním a email spolu s pokyny, jak si svou objendávku vyzvednout. V pokynech budete mít číslo schránky a tajný číselný kód pro odemknutí schránky.
  3. Během 3 dnů, po kterých je objendávka v Piercingboxu, můžete přijít v jakoukoliv denní či noční dobu, abyste si svou objednávku vyzvedli. Pokud si nestihnete během těchto 3 dnů objednávku vyzvendout, přesuneme Vám ji na vyzvednutí na prodejně v běžné otevírací době, aby neblokovala box příliš dlouho. Vše je také o domluvě.
  4. Při vyzvednutí zadáte u schránky s Vaší objednávkou 4 místný číselný kód, otevřete si schránku, vezmete si svou objednávku a opět schránku zavřete. Číselník poté pootočíte do náhodné pozice čísel, aby byla opět zamknutá.
  5. Hotovo! Následující pracovní den Vám pošleme daňový doklad na email zadaný v objednávce.

Aktuálně je pro vás k dispozici 12 boxů!

Novinka- vyzvednutí v piercingboxu (1)