Vrácení a reklamace

 

Dříve než se pustíme do vrácení zakoupeného zboží, rádi bychom vám poděkovali za váš nákup a přízeň, kterou jste věnovali našemu eshopu.   

Potřebujete vrátit zboží nebo uplatnit reklamaci? Proto jsme tady! Vyberte svou akci a postupujte podle následujících kroků. Rozlišujeme tyto situace, které uplatňujete v rozdílných situacích:

  • VÝMĚNA ZBOŽÍ - pro výměnu zboží ve 30-ti denní prodloužené lhůtě. Zboží není poškozené ani vybalené z označeného hygienického balení, pouze byste ho chtěli vrátit zpět a vybrat si jiné. Na nové zboží udělejte novou objednávku přes e-shop.
    Peníze za vrácené zboží vám po jeho doručení obratem vrátíme. Je to námi prověřený postup, jak mít doma jiné a vyhovující zboží co nejdříve. Systém protiúčtu naopak celý proces výměny zbytečně prodlužoval.
  • VRÁCENÍ ZBOŽÍ - pro odstoupení od kupní smlouvy ve 30-ti denní prodloužené lhůtě. Zboží není poškozené ani vybalené z označeného hygienického balení, pouze byste ho chtěli vrátit zpět - řešíme obratem :-)
  • REKLAMACE - pro rozbité nebo jinak poškozené zboží v záruční době či během přepravy. Pro reklamace není potřeba neporušené hygienické balení. I pokud jste vadu objevili až po jeho vybalení, stále ho můžete reklamovat.

1) Vyberte formulář VRATKA nebo REKLAMACE
2) Vyplňte elektronický formulář dle pokynů
3) Připravte balíček k odeslání 
4) Zašlete nám zboží na adresu:

Zboží nezasílejte na dobírku. Zboží zašlete vždy s potvrzením podání - jedná se o Vaši ochranu při ztrátě zásilky dopravcem.

Obchod Piercing.cz 
ZORIVO s.r.o.
Lidická 4
Brno 602 00

 

V případě průblémů můžete využít i naše předchozí formuláře ke stažení a vyplnění:

Reklamační formulář 

Formulář pro odstoupení od kupní smlouvy (vrácení zboží)

Děkujeme, že se řídíte našimi pokyny. Šetříme tím společně čas a urychlujeme vyřízení vaší žádosti.

Tým Piercing.cz 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení