V pátek 7.10. bude brněnská prodejna zavřená. Studio bude pro objednané beze změny. Děkujeme za pochopení!

Vrácení a reklamace

 

Dříve než se pustíme do vrácení zakoupeného zboží, rádi bychom vám poděkovali za váš nákup a přízeň, kterou jste věnovali našemu eshopu.   

Potřebujete vrátit zboží nebo uplatnit reklamaci? Proto jsme tady! Vyberte svou akci a postupujte podle následujících kroků. Rozlišujeme tyto situace, které uplatňujete v rozdílných situacích:

  • VÝMĚNA ZBOŽÍ - pro výměnu zboží ve 30-ti denní prodloužené lhůtě. Zboží není poškozené ani vybalené z označeného hygienického balení, pouze byste ho chtěli vrátit zpět a vybrat si jiné. Na nové zboží udělejte novou objednávku přes e-shop.
    Peníze za vrácené zboží vám po jeho doručení obratem vrátíme. Je to námi prověřený postup, jak mít doma jiné a vyhovující zboží co nejdříve. Systém protiúčtu naopak celý proces výměny zbytečně prodlužoval.
  • VRÁCENÍ ZBOŽÍ - pro odstoupení od kupní smlouvy ve 30-ti denní prodloužené lhůtě. Zboží není poškozené ani vybalené z označeného hygienického balení, pouze byste ho chtěli vrátit zpět - řešíme obratem :-)
  • REKLAMACE - pro rozbité nebo jinak poškozené zboží v záruční době či během přepravy. Pro reklamace není potřeba neporušené hygienické balení. I pokud jste vadu objevili až po jeho vybalení, stále ho můžete reklamovat.

1) Vyberte formulář VRATKA nebo REKLAMACE
2) Vyplňte elektronický formulář dle pokynů
3) Připravte balíček k odeslání 
4) Zašlete nám zboží na adresu:

Zboží nezasílejte na dobírku. Zboží zašlete vždy s potvrzením podání - jedná se o Vaši ochranu při ztrátě zásilky dopravcem.

Obchod Piercing.cz 
ZORIVO s.r.o.
Lidická 4
Brno 602 00

 

V případě průblémů můžete využít i naše předchozí formuláře ke stažení a vyplnění:

Reklamační formulář 

Formulář pro odstoupení od kupní smlouvy (vrácení zboží)

Děkujeme, že se řídíte našimi pokyny. Šetříme tím společně čas a urychlujeme vyřízení vaší žádosti.

Tým Piercing.cz